Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Don Xhoni paralajmëron këngën e re, pjesë e klipit ish e dashura ruse (VIDEO)

NULL NULL
05.06.2023 22:16
Don Xhoni

Reperi Don Xhoni ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, përmes një videoje në Instagram.

Diçka që i befasoi fansat ishte prania e ish të dashurës ruse në klipin e këngës së re të reperit.

“Ike” do të titullohet kënga që do ta sjellë shumë shpejt Don Xhoni.

Kujtojmë se ish e dashura ruse e Don Xhonit kishte bërë tato fytyrën e reperit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.