Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domeniku tregon çka mësoi nga gjuha shqipe në kursin brenda shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 12:57
Domenik

Banori më i ri i Big Brother VIP Kosova, Domeniku ka treguar se çfarë mësoi në kursin e gjuhës shqipe, mbrëmë në shtëpi.

E ta tregonte këtë gjë, i’a kërkoi Vesa.

“Shumë kemi mësuar, por nuk guxoj me fol”, është shprehur Domeniku.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.