Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domenik zgjedh Kosovën për të jetuar, dikush i “premtoi” truall (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 09:16

Domenik ka thënë se me shumë dëshirë do të jetonte në Kosovë.

Këtë deklaratë banori i Big Brother VIP Kosova e tha gjatë darkës së të nominuarve meqë është në mesin e të nominuarve, njofton Klankosova.tv.

Madje atij dikush i “premtoi” ndarjen e 7 ari truall në Veternik.

Ndiqni videon.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme