Dogana e Kosovës sekuestron 479 pako me ilaçe pa banderola në Ferizaj (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dogana e Kosovës sekuestron 479 pako me ilaçe pa banderola në Ferizaj (FOTO)

NULL NULL
23.05.2023 15:43

Dogana e Kosovës njofton se në qytetin e Ferizajt kanë kryer kontroll në dy barnatore në Ferizaj, ku kanë gjetur mallra, medikamente të pa deklaruara (pa banderola ) në sasi 479 pako.

Bëhet e ditur se origjina e medikamenteve ishte nga vende te ndryshme të botës dhe se të gjitha mallrat janë konfiskuar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

ilace