19:27, 13 Tetor 2019

DMX po i rikthehet rehabilitimit.

Reperi 48-vjeçar bëri të ditur me anë të Instagramit se i ka anuluar koncertet e tij të ardhshme.

“Në angazhimin e tij të vazhdueshëm për ta vendosur në prioritet familjen dhe të qëndruarit esëll, DMX e ka regjistruar veten ne një institucion rehabilitimi”.

“Ai kërkon falje për koncertet e anuluara dhe i falënderon fansat për mbështetjen e vazhdueshme”, thuhet në postimin në llogarisë së tij zyrtare në këtë rrjet social.

DMX ishte planifikuar të performojë në festivalin Rolling Loud në New York.

Ai ka qenë i hapur në lidhje me luftën e tij kundrejt varësisë së drogës ndër vite dhe për të njëjtën arsye i kishte anuluar koncertet edhe në vitin 2017.

Konkurs Pune

Lexo më shumë