Djali i Madonnës feston ditëlindjen i veshur me Gucci (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Djali i Madonnës feston ditëlindjen i veshur me Gucci (FOTO)

NULL NULL
04/09/2018

Djali i Madonnës, David Banda, festoi ditëlindjen e tij të 13-të me Gucci nga këmbët deri tek koka.

Këngëtarja 60-vjeçare e veshi djalin me veshje sportive të markës Gucci, si dhuratë për ditën e tij të lindjes, transmeton Klan Kosova.

Ajo postoi një fotografi bashkë me të nën të cilën shkroi: ‘Gëzuar ditëlindjen e 13-të’.

Madonna e adoptoi David nga Malavia së bashku me tre fëmijët e saj të tjerë, Mercy James, 12-vjeçar dhe binjakët pesëvjeçare, Stella dhe Estere.