Ditë me shi sot në Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ditë me shi sot në Kosovë

NULL NULL
15.03.2023 07:15
mot me shi

Në Kosovë sot do të mbajë mot me shi.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të shënojnë vlera pozitive, ndërsa maksimalet e ditës do të shënojnë ulje në krahasim me ditën e martë.

Do të  fryjë erë kryesisht nga jugu dhe verilindja  me shpejtësi 1-7 m/s.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.