Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dita e dytë e vizitës në Kosovë, Lajçaku pritet nga Krasniqi

NULL NULL
10.03.2023 11:04
Miroslav Lajçak

Emisari special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Mirosllav Lajçak, në ditën e dytë të qëndrimit në Kosovë është takuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi.

Lajçak gjatë ditës së sotme do të takohet edhe me krerët e tjerë opozitarë, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa gjatë ditës së djeshme është takuar me presidenten e vendit, Vjosa Osmani dhe kryeministrin, Albin Kurti.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.