Distria Krasniqi merr pjesë në fushatën e Lojërave Olimpike në Paris - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Distria Krasniqi merr pjesë në fushatën e Lojërave Olimpike në Paris

NULL NULL
15.03.2023 15:45
Distria Krasniqi

Komiteti Olimpik i Kosovës ka shpërndarë foto të xhudistes kosovare, Distria Krasniqi gjatë fushatës së Federatës Ndërkombëtare të Xhudos për të shënuar “500 ditë deri në Lojërat Olimpike në Paris”.

Kjo fushatë u realizua afër kullës Eiffel, ku edhe do të mbahen garat e xhudos.

Po ashtu, edhe trajneri i xhudos, Driton Kuka ka publikuar fototë Krasniqit gjatë ushtrimeve në Paris.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.