“Diskoteka”, kënga më e re nga Butrint Imeri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Diskoteka”, kënga më e re nga Butrint Imeri (VIDEO)

NULL NULL
21.04.2023 12:04
Butrint Imeri

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri ka konfirmuar se do të publikojë një këngë të re.

Këtë konfirmim ai e ka bërë përmes disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram.

“Diskoteka” titullohet kënga e cila do të lansohet më 27 prill, në ora 23:59.

Përmes një postimi ai ka zbuluar pak nga kjo këngë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)