Disa persona rrahin një burrë dhe një grua në Gjakovë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Disa persona rrahin një burrë dhe një grua në Gjakovë

NULL NULL
4 months më parë

Një mashkull dhe një femër kosovarë kanë kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që janë sulmuar fizikisht nga disa persona.

Ngjarja ka ndodhur në komunën e Gjakovës mbrëmjen e kaluar, njofton Klankosova.tv.

Viktima mashkull dyshohet se është i therur me thikë. Teksa të dy viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.