Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dini i kërkon Edonës ta thotë alfabetin e gjuhës shqipe, Edona e tregon fjalën më të zorshme (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:39

Gjatë javës, Vëllai i Madh e kishte obliguar Bucin të jetë në rolin e profesorit të gjuhës shqipe.

Ai për nxënës kishte dy banorë të shtëpisë që kanë problem të flasin gjuhën shqipe, ata ishin Edona dhe Domeniku.

Të dy ata kishin mësuar alfabetin shqip në orën e “profesor Bucit”.

E kjo gjë u diskutua edhe në ‘Prime’-n e së premte, Edona u pyet ta thotë alfabetin e gjuhës shqipe, bile në një moment ajo u pyet se cila është fjala më e rëndë shqipe për të.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.