Digjet një shtëpi afër stacionit të autobusëve në Istog - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjet një shtëpi afër stacionit të autobusëve në Istog

NULL NULL
05/09/2018

Një shtëpi është djegur afër stacionit të autobusëve në Istog.

Ngjarja ka ndodhur pasi një veturë ka marrë flakë dhe më mas edhe shtëpia.

Nuk dihet a ka të lënduar si pasojë e këtij zjarri, mirëpo Klan Kosova do ju mbajë të informuar.