Digjen dy kamiona të shqiptarëve në Çabër të Zubin Potokut - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjen dy kamiona të shqiptarëve në Çabër të Zubin Potokut

NULL NULL
02/07/2022

Janë djegur dy kamiona në fshatin shqiptar, Çabër të Zubin Potokut.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai bëri të ditur se rasti është cilësuar si zjarrvënie dhe se pronarët e kamionave janë shqiptarë.