Diçka po zien Rozana Radi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Diçka po zien Rozana Radi

NULL NULL
03/05/2015
Rozana është gati.

Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi, si duket ka pushuar mjaft dhe është mbushur me energji për projekte të reja. Në rrjetin social Instagram, të dielën, ajo ka postuar një mbishkrim të shkurtë: #PERMEPASNJIROSE, të cilën e ka shoqëruar edhe me fjalën Loading.

Nuk ka vonuar edhe reagimi i fansave, të cilët menjëherë e kanë pyetur nësë është fjala për ndonjë këngë të re dhe që mezi e presin.

Projekti i fundit muzikor nga Rozana ishte kënga Forever, në bashkëpunim me këngëtarin e ri Egzon Peci, e publikuar një vit më parë.

 

 

 

rozana radi instagram