Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Diçka po ndodh mes çiftit, Adri e Gania i flasin Ilirianës (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 17:29

Ilirjana është duke xhelozuar si shumë pas zhvillimeve me Edonën, ku i ka thënë se Adri ka pëlqim për të.

Në një moment ajo derisa ishte duke qëndruar me Adrin, afër u shkoi Ganiu dhe i këshilloi.

“Zonin e zi ta ka qit të gjithëve u ka treguar të gjithëve. Po ju them të dyve merreni me sportivitet”.

“Mos ua shfaqni se po mërziteni për këtë gjë”, ka thënë Ilirjana./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.