Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Di Maria në radarët e Bayern Munchen

NULL NULL
07.05.2015 19:23
Sipas mediave në Gjermani, futbollisti i Manchester United, Angel Di Maria është në listën e transferimeve të Bayern Munchen.

Pas dështimit në fazën e sulmit kundër Barcelonës, zyrtarët e klubit bavarez kanë filluar të mendojnë transferimin e një futbollisti cilësor gjatë merkatos të kësaj vere.

Sipas tyre gjasat janë të mëdha që ish-lojtari i Real Madrid të transferohet në Bundesligë.
Di Maria shpesh nuk ka arritur të gjejë veten në formacionin e Van Gaal,  edhe në raste të aktivizimit nuk ka arritur të tregojë potencialet e tij.

Ai verën e kaluar u transferua në “Old Trafford” për shumën prej 75 milionë euro, me kontratë që vlen deri në vitin 2019.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.