Dhurata Dora gati bombën e radhës! - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dhurata Dora gati bombën e radhës!

NULL NULL
27.04.2015 16:02

Duetet mbaruan por jo edhe këngët solo që edhe ato do kenë efektin e tyre. Për këtë fillim verë ka guxuar të prodhoj këngë pa ndihmën e askujt këngëtarja Dhurata Dora.

Kënga është finalizuar dhe shumë shpejt do vizualizohet edhe në videoklip nga Max Production.

Ky prodhim muzikor do të jetë më ndryshe nga prezentimet e mëparshme të Dhuratës. Prive mëson se zhanri i saj do të jetë ‘dance hall’./Prive.al