Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Detonatorë në muret e shtëpisë

NULL NULL
08.05.2015 11:42
Një person në Prishtinë gjersa ishte duke e renvouar shtëpinë e tij, në muret e saj ka gjetur një detonatorë të minave.

Policia e Prishtinës ka bërë me dije se dje është informuar nga një banor i kryeqendrës se, gjatë rinovimit të shtëpisë së tij, ka gjetur një mjet të dyshimtë të pashpërthyer.

Njësiti i IEDD-së gjatë kontrollimit në murin e shtëpisë kanë hasur një detonator të minave dhe 9 fishekë të kalibrit 7.65, të cilat janë konfiskuar nga njësitë përkatëse.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.