Deputetët e Kosovës - kafe dhe llafe (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Deputetët e Kosovës – kafe dhe llafe (VIDEO)

NULL NULL
20/03/2018

Në një kafene të vogël pranë Kuvendit të Kosovës, vetëm nga ora katër kur edhe ka filluar seanca për Demarkacionin, janë shërbyer 50 kafe për deputetët e  Kuvendit të Kosovës, njofton Klan Kosova.

“Përafërsisht rreth 50-të prej orës katër”, tha Hamza, kamarieri i cili u pa gjatë tërë ditës duke hyrë e dalë nga kjo kafene me tabak në dorë.

“Deri tani, ende janë duke porositur”.

Megjithatë, kafe ndoshta nuk ka pirë vetë kryeministri Ramush Haradinaj, i cili në një momet gjatë seancës u zu nga kamerat duke u kotur.

Deputetët e Kosovës – kafe dhe llafe

Deputetët e Kosovës – kafe dhe llafe

Publiée par Klan Kosova sur Mardi 20 mars 2018