Depp rrezikon 10 vite burg - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Depp rrezikon 10 vite burg

NULL NULL
26/05/2015

Johnny Depp mund të dënohet me 10 vite burg, pasi ka futur  qentë e tij në Australi në mënyrë ilegale.

Deep, i cili aktualisht është duke xhiruar “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”, ka futur qentë e tij në  territorin e Australisë pa i deklaruar duke thyer kështu ligjet shtetërore.

Aktori  mund të dënohet me 10 vite burg ose të paguajë një gjobë prej 340 mijë dollarësh, ndërsa autoritetet e kanë cilësuar si një rast shumë serioz.

Ditën e hënë, Johnny Depp dhe bashkëshortja e tij, Amber Heard, janë fotografuar teksa kanë mbërritur në Amerikë me avionin e tyre privat, transmeton Klan Kosova.

Deri tani nuk ka asnjë deklaratë nga aktori i njohur për këtë incident.

klankosova.tv