Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dëmtohet shkolla në Kovaqevc të Kaçanikut, të dyshuar disa të rinj (VIDEO)

NULL NULL
nga Qendresa Bellagoshi 13.05.2023 21:02

Një grup të rinjsh dyshohet se kanë dëmtuar shkollën në Kovaqevc të Kaçanikut.

Për disa herë me radhë, gjatë natës dëmtuan muret, derisa ditë më parë tentuan edhe t’i vinin flakën sistemit të izolimit, raporton Klan Kosova.

Në lidhje me këtë rast janë informuar edhe organet e rendit, të cilat kanë nisur hetimet. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.