Demi Lovato feston gjashtë vjet esëll - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Demi Lovato feston gjashtë vjet esëll

NULL NULL
16/03/2018

Këngëtarja Demi Lovato përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se ka shënuar gjashtë vjet që kur ka hequr dorë nga alkooli.

“Sot është një ditë e veçantë për mua. Zyrtarisht po festojë gjashtë vjet esëll”.

“Jam falënderuese për familjen dhe shoqërinë që ishin pjesë e këtij udhëtimi. Një pjesë e madhe e rikuperimit tim ishte që të mësoja ta doja veten dhe t’ju dhuroj të tjerëve” është shprehur Lovato.

Këngëtarja ka qenë e zëshme për problemet që ka pasur me alkoolin dhe si e ka tejkaluar këtë fazë.

Së fundmi ajo ka treguar se si kishte ndjerë nevojën për të konsumuar alkool natën e Met Gala.

Image result for demi lovato met gala dress