Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Del klipi i “prank-ut” mes Ganiut dhe Edonës (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 01:56

Një mori zhvillimesh ndodhën brenda javës në shtëpinë më të madhe të vendit, Big Brother VIP Kosova 2.

Kësaj radhe kishte disa ‘prank’ që ishin bërë nga Ganiu, Edona dhe Miss Rose.

Komediani në shtëpi kishte vendosur një mori të qepëve, e më pas për t’u hakmarrë Edona ia mori rrobat ia vendosi në pishinë.

Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.