Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Del Bosque do finale El Classico

NULL NULL
05.05.2015 12:25
Finalja spanjolle, pritshmëri e dëshrië edhe e Del Bosque.

Vincente Del Bosque, trajner i kombëtares spanjolle, ka shprehur dëshirën e tij për të parë në finalen e Berlinit Barcelonën dhe Real Madridin.

“Dëshira ime është ta kemi një finale spanjolle. Ne kemi dy ekipe në gjysmëfinale të cilat po na përfaqësojmë në mënyrën më të mirë në Evropë për më shumë se një dekadë”, tha Del Bosque.

Gjysmëfinalet e këtij sezoni takojnë Real Madridin me Juventusin dhe Barcelonën me Bayern Munchen-in.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme