Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Deklaratat e papritura që u thanë në darkën e të nominuarve (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:13

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me momentet më domethënëse nga darka e banorëve të nominuar.

Darka, e mbajtur mbrëmë, ka prodhuar një sërë debatesh, përfshirë komentimin e përplasjes Linda-Blero, thumbimet e Bucit karshi Bleros.

Pyetje pikante kishte edhe për çiftin Iliriana-Adri, derisa atyre nuk iu shpëtoi as Alba.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.