Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

De Gea mund të kalojë te Barcelona

NULL NULL
29.02.2024 11:52

Barcelon po e konsideron nënshkrimin me David de Gean.

Ish-portieri i Manchester Unitedit është pa klub që kur u largua nga Djajtë e Kuq verën e kaluar.

Ai fillimisht ishte pajtuar të qëndronte te Unitedi, por më pas këta të fundit e ndryshuan ofertën duke ia ofruar një pagë më të ulët, gjë që bëri që ai të largohej pas 12 vjetësh.

Tani katalunasit po e duan një portier rezervë të denjë për të parin e tyre, Marc Ander ter Stegen.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.