De Bruyne i teti më i mirë i botës (LIVE) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

De Bruyne i teti më i mirë i botës (LIVE)

NULL NULL
29/11/2021

Futbollisti i Belgjikës dhe i Manchester City-t, Kevin de Bruyne, është votuar si i teti më i mirë i botës nga France Football.