Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dasmorët ia hedhin valles në semafora (VIDEO)

NULL NULL
12.08.2022 18:05

Vera në vendin tonë konsiderohet edhe si sezonë e dasmave.

E disa qytetarë  kanë vendosur që edhe sekondat e semaforit t’i shfrytëzojnë për ta hedhur vallen.

Kjo ka ndodhur në semaforat afër Menzës së Studentëve në Prishtinë, ndërkaq pamjet janë dërguar nga një lexues i Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.