12:13, 3 Janar 2020

Basketbollisti Dardan Berisha është rikthyer në shtëpinë e tij – Karagaç të Pejës.

Ai ka nënshkruar kontratë për sezonin aktual dhe sezonin 20/21, transmeton Klan Kosova.

Nënshkrimin e tij e ka bërë të ditur KB Peja përmes një postimi në Facebook.

“Debutimi i tij do të jetë me datë 8 Janar në ndeshjen kundër Rozhajes në kuadër të BIBL në Pejë ku edhe do të prezantohet para publikut”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë