16:57, 18 Janar 2020

Kanë dalë në shitje biletat për super-derbin që do të zhvillohet në mes të KB Peja dhe KB Prishtina.

Këtë e ka bërë të ditur skuadra pejane përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova.

Pikat e shitjes:

Vllesa (shtëpia e mallrave)
Fox Bar
Soho Bar
Dio Bar
Restaurant Aroma

“Ju lutemi rezervoni biletat tuaja me kohë për shkak të interesimit të madh. Biletat nesër mund t’i blini edhe te Palestra nga ora 15:00”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të dielën (19.01.2020) në palestrën sportive “Karagaçi” duke filluar nga ora 17:00.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë