Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen

NULL NULL
14.04.2023 12:42
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri feston sot ditëlindjen.

Artistja shqiptare, shumë e suksesshme mbush plot 34 vjet jetë.

Dafina Zeqiri

Ajo ka krijuar karrierë të madhe muzikore, duke arritur miliona klikime në hite e numër të madh të fansave gjatë jetës.

Dafina së fundmi po punon në album i cili ishte gati por u shtye për disa arsye./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Dafina Zeqiri

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.