Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Zeqiri publikon këngën “A të ka mungu”

NULL NULL
10.07.2024 18:47
Pamje nga videoklipi i Dafina Zeqirit.
Pamje nga videoklipi i Dafina Zeqirit.

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“A të ka mungu”, titullohet kënga më e re e Dafinës, përcjell Klankosova.tv.

Dafi kësaj kënge ia ka realizuar edhe videoklipin, të cilin mund ta shihni më poshtë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.