21:44, 31 Gusht 2019

Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.

Pas kësaj periudhe të paharruar për të përgjatë verës, këngëtarja ka përgatitur një dhuratë për fansat e saj.

Përmes një postimi në Instagram, ajo njoftoi se nesër sjellë një këngë të re të titulluar “Kapma dorën”.

Well, any good comeback needs some true believers” – John Boehner

Faleminderit te gjitheve per kete vit te jashtezakonshem, fansat e mi te dashur qe keni besu ne Dafinen, bashkpunetoret e mi, koleget, partnerat dhe posaqerisht familjen dhe shoqerine.

Si perfundim i nje kapitulli te ashtuquajtur “Comeback” po jua sjell nje dhurate per neser.

Ne bio eshte linku ku do te behet premiera e klipit tim me te fundit me titullin “Kapma Doren” neser ne ora 18:00

Faleminderit te gjitheve,

STAY TUNED”, ka shkruar Dafina.

/prive

Konkurs Pune

Lexo më shumë