Dafina Dauti tregon se a është në lidhje dashurie? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dafina Dauti tregon se a është në lidhje dashurie? (VIDEO)

NULL NULL
24.04.2023 16:41
Dafina Dauti
Dafina Dauti ka treguar nëse ajo ka nisur një lidhje të re dashurie.Artistja e cila ishte banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, e zbuloi statusin në 60 sekondat e Prive.

Ajo poashtu foli edhe për disa gjëra tjera, duke mos harruar edhe muzikën.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.