Crystal Palace pas Zaza - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Crystal Palace pas Zaza

NULL NULL
14/12/2015

Sulmuesi i Juventusit Simone Zaza është targeti kryesor i Crystal Palace për afatin kalimtar të janarit. Ai me gjasë do të huazohet te anglezët deri në fund të stinorit.

Zaza u transferua këtë verë te Juventus, por nuk ka pasur hapësirë për lojë pasi Dybala dhe Mandzukic zakonisht janë titullar.