Crvena Zvezda dhe Dragan Dzajic vijnë në Graçanicë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Crvena Zvezda dhe Dragan Dzajic vijnë në Graçanicë

NULL NULL
04.05.2015 13:57

Ekipi i Crvena Zvezdës nga Beogradi ka arritur në Graçanicë rreth orës 12:00 të së hënës dhe vizitën e ka filluar në manastir.

Pas qëndrimit në këtë objekt fetar, futbollistët serbë do të zhvillojnë ndeshjen në Graçanicë me ekipin me të njëjtin emër.

Ndërkohë, trajneri i ekipit beogradas, Nenad Lalatoviq, ka thënë se kjo vizitë është bërë për t’i dhënë përkrahje edhe qytetarëve serbë të Kosovës.

Pjesë e delegacionit serb është edhe legjenda e futbollit të ish-Jugosllavisë, Dragan Dzajic.

 

Foto: klankosova.tv