Courteney Cox bëhet me yll në Hollywood Walk of Fame - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Courteney Cox bëhet me yll në Hollywood Walk of Fame

NULL NULL
28.02.2023 23:36

Aktorja e “Friends”, Courteney Cox, u bë me një yll në Hollywood Walk of Fame dhe koleget e saja të serialit të famshëm, aktoret Jennifer Aniston dhe Lisa Kudro, ishin aty për të festuar momentin historik me të.

“Të jesh mikeshë me Courteney do të thotë të jesh familje me Courteney dhe ajo është përgjegjëse për të gjitha këto që nga fillimi”, tha Aniston gjatë ceremonisë. “Kur e takuam, ajo ishte menjëherë gjithëpërfshirëse, e ngrohtë, e dashur, e interesuar për gjithçka rreth teje dhe isha vërtet nervoz ta takoja sepse isha një fanse e madhe”, shtoi ajo.

Kudro tha se ndikimi i Cox “me të vërtetë na bëri të bëhemi një nga aktorët më të afërt, më të dashur dhe më mbështetës në historinë e televizionit”.

Cox më herët i tha Variety, “”Friends” më mësuan rëndësinë e miqësisë dhe të qëndresës së bashku”.

“Këto miqësi ishin në momentin më të rëndësishëm në jetën time dhe ne kemi kaluar shumë gjëra së bashku”, tha ajo. “Dhe thjesht më mësoi të ishim aty për njëri-tjetrin”, u shpreh aktorja.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.