Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Coquete Accessories” sjellë disa dhurata për vajzat e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:10

Vajzat e shtëpisë janë surprizuar gjatë spektaklit të Big Brother VIP Kosova nga “Cocet Assesories” kompania që merret me shitjen me shumicë dhe pakicë të bizhuterive dhe aksesorëve.

Kjo kompani operon në gjashtë pika shitëse Prishtinë, Prizren dhe Ferizaj.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.