Cooper dhe Shayk për pushime në Itali - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cooper dhe Shayk për pushime në Itali

NULL NULL
11/08/2015

Ka një kohë që aktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk janë në lidhje dashurie.

Ata janë duke qëndruar në pushime në Itali.

Çifti është fotografuar teksa po putheshin në buzë të deitit, transmeton Klan Kosova.

Si duket 40 vjeçari nuk mund t’i largonte duart nga ish e dashura e Ronaldos.

irina

irina3

irina4