Çmimet e biletave për finalen Barcelona-Juventus - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çmimet e biletave për finalen Barcelona-Juventus

NULL NULL
16/05/2015
Për të parë finalen Barcelona-Juventus duhet të zbrazni gjepat.

Është kulmi i futbollit evropian.

Finalja në mes Barcelonës e Juventusit pirtet të thyej rekordet e shikueshmërisë dhe jo vetëm.

UEFA tashmë ka caktuar çmimet. Bileta më e lirë, diku në periferi të stadiumit të Berlinit, kushton 70 euro.

Kurse për të parë gjithçka nga afër duhet të paguhen jo më pak 390 euro.

Biletat tjera kushtojnë mes 160 e 280 të thata.

UEFA do t’u japë dy skuadrave nga 25 mijë bileta secilës, ndërsa pjesa tjetër do të jetë në dispozicion për shikuesit neutral.

Barcelona-Juventus