Çka thonë qytetarët për takimin në Ohër? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka thonë qytetarët për takimin në Ohër? (VIDEO)

NULL NULL
18.03.2023 14:09

Kryeministri Albin Kurti e presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, së shpejti do të nisin takimin ballë për ballë në Ohër, pas takimeve të veçanta që i patën me dy përfaqësuesit e BE-së, kryediplomatin Josep Borrell dhe të dërguarin special, Mirosllav Lajçak.

Gazetari Flamur Gajtani po qëndron në Prizren, ku shumë qytetarë po shfrytëzojnë motin e mirë për të vizituar vendin.

Një qytetar nga Lipjani e një nga Tetova u deklaruan rreth asaj se çka presin nga ky takim.

Shikojeni videon më poshtë për më shumë.