Çka thanë portalet për banorët e Big Brother VIP Kosova? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka thanë portalet për banorët e Big Brother VIP Kosova? (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 00:08

Ish-konkurrentët e sezonit të parë të Big Brother Vip Kosova kanë qenë ndër më të përfolurit në skenën kosovare.

Për debatet dhe zhvillimet që ndodhën për 103 ditë brenda shtëpisë më të madhe në vend raportuan dhe shkruajtën të gjitha portalet e vendit.

Për të parë disa prej këtyre shkrimeve i keni më poshtë:

lajme të ngjashme