Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka thanë banorët për Julianën? (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 00:39

Gjatë tërë 103 ditëve të Big Brother Vip Kosova ka pasur debate dhe deklarata për të gjithë ish-banorët për njëri-tjetrin.

Ndër banoret që ka qenë më e diskutuara ishte edhe Juliana Nura.

Më poshtë i keni disa prej momenteve kur ish-banorët kanë folur për të dhe kanë diskutuar e debatuar me të:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.