Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka po planifikojnë Stresi dhe Andi? (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 15:32

Stresi dhe Andi kanë planifikuar diçka për sonte.

Reperi shqiptar i ka thënë Andit të bëjnë një “rreng” sikur po debatojnë. Për këtë, Stresi tha se do të fshihen për ta mësuar e aktruar sa më mirë.

Ndiqni videon për të kuptuar planin e tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.