Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çka nuk duhet të hani nëse po përpiqeni të mbeteni shtatzënë?

NULL NULL
18.11.2023 14:12
shtatzenia

Eksperët shëndetësorë kanë bërë të ditur se ajo që konsumoni mund të bëjë një ndryshim në shanset tuaja për të mbetur shtatzënë.

Sipas tyre ka disa ushqime që duhet t’i hani nëse po përpiqeni të mbeteni shtatzënë, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

Ata thonë se kufizoni sa më shumë që të jetë e mundur konsumin e sheqerit të rafinuar dhe e njëjta gjë vlen edhe për karbohidratet e rafinuara, si buka e bardhë dhe biskotat, ndonëse e shijshme, është mirë që konsumi të mbahet në minimum.

Alkooli duhet ta shmangni nëse ju dhe partneri juaj po përpiqeni që të bëheni prindër.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.