Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çka me i thënë”, Blerando shkrin së qeshuri Ardin dhe Mirdonin (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:19
Blerando dhe Ardi
Blerando dhe Ardi

Banorët e rinjë të Big Brother VIP Kosova, Mirdoni dhe Ardi kanë biseduar me Blerandon rreth ‘Prime’, se si shkon dhe a është i lodhshëm.

Po ashtu Ardi i tha Blerandos se “ai e bënë shumë për të qeshur se si rri ai në ‘Prime’, kur dikush i flet diçka”.

Por përgjigja e Blerandos i bëri që të dy të qeshnin me të madhe.

“Po çka me i thanë”, është përgjigjur Blerando.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.