Cili është shqetësimi i Dua Lipës mbi albumin e saj të ri? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cili është shqetësimi i Dua Lipës mbi albumin e saj të ri?

NULL NULL
23.02.2023 01:23

Shefat e kompanisë diskografike të këngëtares Dua Lipa po përpiqen dëshpërimisht të sigurojnë që regjistrimet për LP-në e shumëpritur të jenë të sigurta.

Kjo pasi një këngë për të cilën ajo ka punuar me Pharrell Williams u shfaq në internet këtë javë, me prerjen nga ‘Future Nostalgia’ më e fundit në një seri me këngë të papublikuara nga ylli 27-vjeçar i pop-it që kanë arritur në domenin publik.

Një burim tha për rubrikën Bizarre të gazetës The Sun: “Gjatë muajit të fundit apo më shumë demo të panumërta dhe këngë të refuzuara nga Dua janë shfaqur në internet.

“Është e bezdisshme pasi ata nuk e bënë albumin për një arsye, por padyshim që shqetësimi kryesor është të dimë nëse informacioni për albumin e saj të tretë është i radhës. ‘Future Nostalgia’ doli pak ditë para se të dilte zyrtarisht në vitin 2020 dhe Dua ishte e shkatërruar. Ajo e ka bërë të qartë se nuk duhet të ndodhë më”, ka thënë burimi pos tjerash.

Dua zbuloi në dhjetor albumi i ri do të jetë “shumë i ndryshëm” nga albumet e mëparshme dhe do të dilte si kontrast i asaj që ajo kishte planifikuar fillimisht.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.