Cilat ishin debatet më të nxehta në Big Brother VIP Kosova? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cilat ishin debatet më të nxehta në Big Brother VIP Kosova? (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 23:00

Sonte, në Post Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material kushtuar mosmarrëveshjeve, tensioneve dhe debateve të shumta që ndodhën gjatë aventurës televizive mbi 100 ditore.

Protagonist ishin që të gjithë ish konkurrentët e BBVK-së, të cilët përgjatë eksperiencës në shtëpinë e “Vëllait të Madh” nuk iu shpëtuan këtyre situatave.

Sigurisht, më të spikatur mbeten emrat që kanë prodhuar më së shumti lajme me veprimet e tyre, përfshirë: Xhulin, Stresin, Vedatin, Shotën, Artën, Mbresën, Melisën dhe Artanin.

lajme të ngjashme