Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cila ishte ecuria e “Sfidës së Buxhetit”? (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 01:38

Spektakli ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka përfunduar me transmetimin e një video materiali kushtuar “Sfidës së Buxhetit”.

Përpos ecurisë së sfidës të zhvilluar nga banorët e BBVK-së, në fund të video materialit është zbuluar edhe përqindja e arritur.

75% e buxhetit do të jetë në shërbim të banorëve për këtë javë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.